Przydatne gadżety do każdego mieszkania!

Przydatne gadżety do każdego mieszkania!

Zastanawiasz się, jak sprawić, aby mieszkanie było nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne? Znaleźliśmy kilka fajnych produktów, które mogą sprawić, że odmienimy wygląd mieszkania niewielkim kosztem i wyeksponujemy, lub zakryjemy pewne rzeczy. Przydatne gadżety w każdym mieszkaniu, to produkty ponadczasowe, które łatwo dopasujemy do wyglądu swoich czterech kątów.

Alternatywa dla żaluzji i rolet

Aranżacja wnętrza łazienki nie jest sprawą prostą, a dostępne na rynku rozwiązania sprawiają, że wybór między dodatkami jest ogromny. Jeśli chcemy dodatkowo ozdobić okno i zyskać prywatność, dobrym sposobem będzie wykorzystanie folii na okno łazienkowe. Naklejki na okna są zdobione wieloma ciekawymi motywami, dzięki którym dopasujemy odpowiedni produkt do wystroju naszej łazienki. Folie szronione zapewniają pełną prywatność, dlatego wiele osób używa ich także na kabiny prysznicowe. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż firanki czy zasłonki, ponieważ zbierają one wilgoć, której w łazience po kąpaniu jest bardzo dużo. Może to prowadzić do pojawienia się pleśni i grzybów.

Wyeksponuj swoje ulubione obrazy

W wielu domach i mieszkaniach możemy podziwiać na ścianach obrazy. Są to repliki lub malunki wykonane własnoręcznie, którymi bardzo lubimy się chwalić przed znajomymi i rodziną. Stanowią one świetny element dekoracyjny i poprawiają estetykę otoczenia. Aby obrazy pięknie się komponowały, oprawiamy je w różnego rodzaju ramy, jednak często zapominamy o innym sposobie ich eksponowania. Podświetlenie obrazów pozwoli na lepsze podkreślenie wyglądu zawieszonego elementu. Takie techniki stosuje się nie tylko w galeriach, ale również coraz częściej w domach i mieszkaniach. Jest to rozwiązanie łatwe i uniwersalne, a zarazem niezwykle skuteczne. Funkcjonalne i estetyczne produkty oświetleniowe można w razie potrzeby wykorzystać również do innych celów.

Oryginalny design zabudowy karnisza

Zabudowa karnisza to element często spotykany w nowoczesnych mieszkaniach. Jego popularność wciąż rośnie, a to wszystko za sprawą wielu możliwości aranżacji. Karnisz można zabudować w wybranym miejscu lub na całej powierzchni ściana- sufit. Dekoracja tego typu schowa karnisz i sprawi, że oprawa okna będzie wyglądała elegancko i luksusowo. Jako rozwiązanie estetyczne, jest to bardzo ekonomiczna inwestycja. Oprócz świetnego wyglądu zabudowa ma również za zadanie ukrywać ewentualne krzywizny i pęknięcia. Jako produkt jest trwała i niezwykle wytrzymała, a więc jeden montaż posłuży nam przez wiele lat.