Nieruchomości Pszczyna

Jesteś tutaj

Nieruchomości Pszczyna

Pszczyńskie Nieruchomości

Nieruchomości i Pszczyna to optymalna kombinacja dla osób szukających nowego mieszkania. Wyobraź sobie swoje perfekcyjne mieszkanie: nowoczesna architektura, komfortowe i dobrze doświetlone wnętrza, dogodna lokalizacja oraz bezpieczeństwo. W czerwcu 2016 roku wraz z oddaniem do użytkowania mieszkań przy ul. Batorego 13A ta wizja stała się rzeczywistością.

Nowoczesna inwestycja

Nieruchomości w Pszczynie przy Batorego to bezpieczny, ogrodzony i świetnie usytuowany trzypiętrowy blok mieszkalny z prywatnym miejscem postojowym lub ogólnodostępnym parkingiem przy ulicy. Dzięki spokojnej okolicy mieszkania te są idealne dla osób starszych, rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich osób szukających odpoczynku i spokoju. Oprócz ogrodzenia całej inwestycji, mieszkania na parterze są dodatkowo zabezpieczone roletami antywłamaniowymi.

Nieruchomość przy ul. Batorego jest wyposażona w dźwig osobowy, który ułatwia mieszkańcom poruszanie się po budynku. Nowoczesne, solidne budownictwo jest specjalnie przygotowane z myślą o tym, aby wystarczyć na lata. Dzięki mniejszemu ryzyku wystąpienia usterek czy awarii, koszty eksploatacji mieszkania będą znacznie niższe niż w przypadku używanych lokali. Duża ilość okien i przemyślane rozwiązania architektoniczne zapewniają optymalny poziom doświetlenia wnętrza, co wpływa na ciepło i klimat mieszkań.

Dogodna lokalizacja

Budynek znajduje się w Centrum Pszczyny, bardzo blisko od przedszkola, szkół, urzędów a także dworca PKP. Co jeszcze istotniejsze, w pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy spożywcze, piekarnie i supermarkety. Jeśli nie masz ochoty na gotowanie – zawsze możesz wstąpić do jednego z pobliskich punktów gastronomicznych. W okolicy budynku znajdują się również placówki banków, poczta, drogeria i wiele, wiele innych. Świetna lokalizacja naszych lokali w Pszczynie to kolejny argument za tym, żeby tu zamieszkać.

Droga szybkiego ruchu umożliwia płynną komunikację między dużymi miastami, głównie pobliskimi Tychami i Bielsko-Białą. Dodatkowo dzięki dworcowi PKP znajdującemu się w centrum miasta można w bardzo łatwy sposób poruszać się po całym Śląsku i Polsce. Inwestycja obejmuje również nowo wybudowaną drogę dojazdową do budynku, dzięki czemu bez obawy o uszkodzenie samochodu możesz wyjechać spod mieszkania na Pszczynę. Dogodna lokalizacja i dobre połączenia komunikacyjne sprawiają, że warto wykupić jedną z nieruchomości w Pszczynie.

Nieruchomości Pszczyna

Pszczyna to ciekawe miasto do zamieszkania, a wszystko dzięki licznym atrakcjom znajdującym się w okolicy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bliskości z naturą dostarcza zagroda żubrów oraz rozległe połacie nietkniętego ludzką ręką lasu. Miłośnicy historii, zabytków i architektury z pewnością docenią Pszczyńskie muzeum zamkowe, ogromny zabytkowy park, Pałac i Stajnie Książęce czy przytulny miejski rynek. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla rodzin z dziećmi – m.in. dzięki znajdującym się w okolicy ośrodkom sportowym i pływalniom, czy też uwielbianemu przez dzieci Dream Parkowi. Niedaleko Pszczyny znajduje się zbiornik Goczałkowicki z piaszczystą plażą, rowerkami wodnymi, kajakami i wieloma innymi atrakcjami a przede wszystkim z dziką naturą i spokojną okolicą.

Nie sposób jednak opisać krótko wszystkich atrakcji i zalet zarówno nieruchomości w Pszczynie, jak i samego miasta i okolicy. Skontaktuj się z nami – a opowiemy Ci więcej. Zadzwoń, a jeszcze lepiej znajdź chwilę i odwiedź nas w Pszczynie i obejrzyj mieszkania, dzięki czemu przekonasz się na własne oczy, dlaczego warto tu zamieszkać.

Nieruchomości Pszczyna - mieszkania na miarę Twoich możliwości