Nieruchomości Pszczyna

Jesteś tutaj

Nieruchomości Pszczyna

Nieruchomości na sprzedaż w Pszczynie przy Batorego 13

Poszukujecie dla siebie nowego mieszkania w Pszczynie lub w okolicy? Co jest dla Was najważniejsze przy wyborze: dogodna lokalizacja, bezpieczeństwo czy komfort użytkowania? Jeżeli wybraliście pierwszą odpowiedź, to pszczyńskie mieszkania od dewelopera SJ System to wybór w sam raz dla Was! A co w przypadku wybrania pozostałych odpowiedzi? Odpowiedź jest taka sama. Wymienione 3 cechy to najważniejsze zalety nieruchomości w Pszczynie przy Batorego 13.


Dostępne mieszkania

Budynek oddano do użytkowania w czerwcu 2016 r. Na trzech piętrach (I na parterze) znajduje się w nim 28 mieszkań. Oto ich najważniejsze cechy:

 • - powierzchnia: lokale zajmują od 30 do niespełna 88 m2
 • - Liczba pokoi: od 2 do 4

Cenę oraz dodatkowe informacje można znaleźć w wyszukiwarce mieszkań. Sprawdzicie tam m.in.:

 • - dostępność nieruchomości
 • - rzuty/rozkłady pokojów i całych pięter
 • - informacje o dodatkowych pomieszczeniach
 • - informacje o komórce lokatorskiej i miejscu parkingowym
 • - dodatkowe informacje


Przedstawione nieruchomości na sprzedaż pochodzą prosto od dewelopera. Niższa cena, brak pośredników i nowoczesność to tylko część zalet kupowania mieszkań z rynku pierwotnego. Kupując takie mieszkanie, stajemy się jego pierwszymi właścicielami. Dzięki temu wprowadzając się tu wciąż „czujemy” świeżość królującą w pomieszczeniach.

Sprawdźcie sami, jak wygląda nasz budynek w Pszczynie z zewnątrz: galeria.

Pragniecie odkryć więcej powodów, dla których warto zamieszkać przy ul. Batorego 13 w Pszczynie? Czytajcie dalej!


Dlaczego warto:

 1. 1. Atrakcyjna lokalizacja

  Kilkukrotnie wspomnieliśmy już, że nasze nieruchomości w Pszczynie znajdują się przy ul. Batorego 13. Właściwie wystarczyłoby już na tym momencie zachęcić Was do wyszukania tego adresu w Mapach Google (). Dzięki temu powód umieszczenia tej zalety na samej górze listy stałby się od razu jasny.

  Niemniej jednak, lokalizacja zasługuje na parę słów dodatkowych.

  Po pierwsze, budynek znajduje się w centrum Pszczyny i jednocześnie w… spokojnej i cichej okolicy! Jak to możliwe? Pszczyna to urokliwe miasteczko, w którym istnienie zacisznych zakątków nawet w najbliższym otoczeniu rynku szybko przestanie Was dziwić.

  Po drugie, wszystko, czego możesz oczekiwać, znajduje się na miejscu. Sklepy, supermarkety, szkoły, przedszkola, urzędy, banki, poczta, obiekty sportowe, lokale gastronomiczne, apteka… wymieniać można długo. 2. 2. Dogodna komunikacja

  Zaleta ta jest bezpośrednio związana ze świetną lokalizacją.

  Przede wszystkim każdy lokator ma możliwość wykupu oprócz samego mieszkania również prywatnego miejsca parkingowego. Dzięki temu bez problemu zaparkujesz dosłownie pod domem. O każdej porze dnia i nocy.

  Do budynku prowadzi nowo wybudowana droga dojazdowa. Dzięki temu łatwo i bez obawy o bezpieczeństwo swojego samochodu będziesz mógł wjeżdżać na teren posesji i go opuszczać.

  Przez Tychy przebiega wygodna droga łącząca miasto z Tychami na północy i Bielsko-Białą na południu. Dzięki temu dojazd zarówno do serca województwa śląskiego, jak i do Beskidu Śląskiego jest wygodny i szybki.

  Nie możemy również zapominać o bliskości komunikacji miejskiej i międzymiastowej. W pobliżu nieruchomości znajdują się postoje taxi, dworzec i przystanki PKS. Dzięki temu również osoby niezmotoryzowane bezproblemowo dostaną się w każde miejsce w mieście i w okolicy. 3. 3. Rodzinne nieruchomości

  Na terenie inwestycji znajduje się specjalnie zaprojektowany kącik dla dziecka. Wasze pociechy będą tu mogły do woli uszczuplić zapasy swej niekończącej się energii i chęci do zabaw. Budynek otoczony jest zielenią, a całość jest dodatkowo ogrodzona. Gwarantuje to dzieciom bezpieczną zabawę. 4. 4. Budynek przyjazny osobom starszym i niepełnosprawnym

  Części wspólne pszczyńskich nieruchomości zostały tak zaprojektowane, by osoby mające trudności z poruszaniem się, mogły bez problemu poruszać się po budynku. Budynek jest wyposażony w komfortowy dźwig osobowy oraz poszerzone klatki schodowe. W ofercie znajdują się mieszkania z tarasami i ogródkami, w których można oddać się relaksowi. 5. 5. Nowoczesne budownictwo

  Nieruchomości w Pszczynie prosto od dewelopera. Komfortowe, dobrze doświetlone i przestronne wnętrza. Mieszkania z rynku pierwotnego. Brak usterek i problemów typowych dla mieszkań z rynku wtórnego. Tak można streścić ten akapit. Bo po co pisać więcej? Wygląd i stan mieszkań i budynku lepiej obejrzeć na zdjęciach lub… przyjechać do Pszczyny i przekonać się na własne oczy. 6. 6. Bezpieczeństwo

  Pomijając ogrodzenie całego terenu, to warto wspomnieć o roletach antywłamaniowych, w które wyposażone są mieszkania na parterze. Sama okolica jest, jak już pisaliśmy, spokojna i cicha. Jakby tego było mało, raptem 600 m od budynku znajduje się komisariat policji. 7. 7. Perła Górnego Śląska

  Pszczyna to ciekawe miasto do zamieszkania, a wszystko dzięki licznym atrakcjom znajdującym się w okolicy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bliskości z naturą dostarcza zagroda żubrów oraz rozległe połacie nietkniętego ludzką ręką lasu.

  Miłośnicy historii, zabytków i architektury z pewnością docenią Pszczyńskie muzeum zamkowe, ogromny zabytkowy park, Pałac i Stajnie Książęce czy przytulny miejski rynek.

  Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla rodzin z dziećmi – m.in. dzięki znajdującym się w okolicy ośrodkom sportowym i pływalniom, czy też uwielbianemu przez dzieci Dream Parkowi.

  Niedaleko Pszczyny znajduje się zbiornik Goczałkowicki z piaszczystą plażą, rowerkami wodnymi kajakami i wieloma innymi atrakcjami a przede wszystkim z dziką naturą i spokojną okolicą.


Nie sposób jednak opisać krótko wszystkich atrakcji i zalet zarówno nieruchomości w Pszczynie, jak i samego miasta i okolicy. Skontaktuj się z nami – a opowiemy Ci więcej. Zadzwoń, a jeszcze lepiej znajdź chwilę i odwiedź nas w Pszczynie i obejrzyj mieszkania, dzięki czemu przekonasz się na własne oczy, dlaczego warto tu zamieszkać.

Nieruchomości w Pszczynie – mieszkania na miarę Twoich możliwości!