Sprzedam mieszkanie Pszczyna

Jesteś tutaj

sprzedaż-mieszkań-w-pszczynie

Sprzedaż mieszkań w Pszczynie

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w Pszczynie - świetna wiadomość dla wszystkich osób, które wciąż poszukują swoich własnych czterech ścian. Sprawdź na naszej stronie dostępność mieszkań, lub zadzwoń i wypytaj dokładnie o szczegóły oferty sprzedaży nieruchomości w Pszczynie.

Mieszkania na sprzedaż znajdują się w nowo wybudowanym bloku przy ulicy Batorego 13A w samym sercu urokliwej Pszczyny. Jest to zupełnie nowa inwestycja zrealizowana przez doświadczoną firmę budowlaną SJ-SYSTEM. Budynek oddano do użytkowania w czerwcu 2016 roku, dzięki czemu mają Państwo gwarancję nowości mieszkań. Lokale są oddane w stanie użytkowym, dzięki czemu są pozbawione usterek technicznych, awarii instalacji i innych defektów, tak niestety rozpowszechnionych w przypadku mieszkań z rynku wtórnego.

Mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno kawaler lub panna, para czy rodzina z dziećmi. Do Państwa wyboru są lokale dwu, trzy i czteropokojowe. Metraż mniejszych mieszkań mieści się w okolicach 30m2 podczas gdy u większych sięga nawet 90m2. Oferujemy szeroki wybór mieszkań, żeby zagwarantować Państwu, że zakupione lokum będzie optymalnie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Pomożemy Ci znaleźć idealne mieszkanie, z odpowiednią ilością miejsca dla danej liczby lokatorów.

Większość z mieszkań posiada balkon, a te na parterze ogródek. Pozwala to na relaks i odpoczynek w domowym zaciszu. Kupno naszego mieszkania w Pszczynie to dobry wybór dla rodzin z dziećmi. Szczególnie ważne dla nas jest bezpieczeństwo naszych mieszkańców, dlatego też całość inwestycji jest odgrodzona. Dodatkowo, mieszkania znajdujące się na parterze budynku są wyposażone w rolety antywłamaniowe. Nasze nieruchomości na sprzedaż w Pszczynie mają też dostęp do prywatnych miejsc postojowych oraz nowo wybudowanej drogi dojazdowej, co ułatwia poruszanie się po okolicy własnym środkiem transportu.

Dogodna lokalizacja

Budynek znajduje się w świetnej lokalizacji, bliskość najważniejszych budynków administracyjnych i szkół jest dużym plusem i niekiedy jednym z ważniejszych czynników wpływających na wybór lokum. Niedaleko znajdują się też sklepy, piekarnia i supermarkety. Spokojna i bogata w liczne atrakcje okolica oraz bliskość do wszelkich potrzebnych udogodnień sprawiają, że warto tu zamieszkać.

Poruszanie się po mieście ułatwia wygodny i bliski dostęp do komunikacji miejskiej oraz głównych dróg, przy jednoczesnym zachowaniu kameralności osiedla oraz nieocenionego spokoju. Oferta sprzedawanych mieszkań w Pszczynie jest świetnym rozwiązaniem dla młodych rodzin z dziećmi.