Nowe Mieszkania w Pszczynie

Jesteś tutaj

Nowe-Mieszkania-Pszczyna

Szeroki wybór nowych mieszkań

Nowe Mieszkania w Pszczynie przy ulicy Batorego to nowoczesne budownictwo które oferuje szeroki wybór mieszkań, od dwupokojowych po czteropokojowe mieszkania, a nawet mieszkania w dwupiętrowej kondygnacji. Większość mieszkań posiada balkony, a mieszkania na piętrze tarasy z ogródkiem. Przestrzeń wszystkich nowych mieszkań zaprojektowana została z myślą o jak największej użyteczności i wykorzystaniu przestrzeni. Mieszkania dwupokojowe połączone są z aneksem kuchennym. Pełna oferta mieszkań znajduje się w naszej wyszukiwarce graficznej mieszkań.

Dogodna lokalizacja

Budynek nowych mieszkań w Pszczynie ulokowany jest w wygodnej lokalizacji, blisko centrum miasta co ułatwia dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów czy budynków administracyjnych. Jednocześnie mieszkania są ulokowane w dogodnej odległości od głównej drogi, co  umożliwia komfortowy wypoczynek. Co więcej, nowe mieszkania przy ul. Stefana Batorego w Pszczynie są położone zaraz obok pięknego rynku i pałacu, który wraz z zabytkowym parkiem będzie stanowił świetną atrakcję dla całej rodziny. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, mieszkania na parterze wyposażone są w rolety antywłamaniowe. Całość inwestycji jest ogrodzona.

Nowe mieszkanie zamiast używanego?

Jakie zalety ma nowe mieszkanie, nad mieszkaniem używanym? Najistotniejsze jest to, że w momencie gdy je kupujemy, możemy je urządzić całkowicie według naszych upodobań. Co ważne, nie wiąże się to z kosztami ponownego malowania ścian, czy zrywania podłogi by położyć nową. Kolejnym plusem są niższe koszty utrzymania nowego mieszkania, zdecydowanie wyższa jakość wykonania mieszkania i budynku a także brak obaw o nieszczelne rury i zalanie przez sąsiada w porównaniu ze starym budownictwem. Nowe mieszkanie to również lepiej rozbudowana infrastruktura osiedlowa zawierająca udogodnienia takie jak rowerownia czy komórki lokatorskie.

Nowe mieszkania w Pszczynie oddane są w stanie deweloperskim - czyli w stanie surowym. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.