Mieszkania Pszczyna

Jesteś tutaj

mieszkania-w-pszczynie

Mieszkania Pszczyna - Nowoczesne osiedle przy Batorego

Nowo powstały budynek przy ulicy Batorego 13A oferuje nowoczesne mieszkania w Pszczynie. Mieszkania te spełniają wszystkie standardy wykończenia. Nasze mieszkania to nowoczesne budownictwo w połączeniu z wysoką jakością materiałów użytych do budowy. Bliska odległość centrum miasta i dobry dostęp do komunikacji miejskiej a także możliwość nabycia indywidualnego miejsca parkingowego na samochód i wygodny dojazd sprawia, że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna.

 

Bezpieczna okolica
Okolica mieszkań przy ul. Batorego 13A jest doskonała dla rodzin z dziećmi. Posesja jest całkowicie ogrodzona, a wszystkie mieszkania na parterze posiadają dodatkowo rolety antywłamaniowe. Na terenie posesji znajduje się zakątek dla dzieci w którym mogą się bezpiecznie bawić. Cała okolica jest spokojnym i cichym miejscem. Na parterze budynku przewidziane są komórki lokatorskie, a także pomieszczenie rowerowni. Co więcej, w odległości 500m od budynku znajduje się Komisariat Policji.

 

Pszczyna - miasto z tradycjami
Wybierając mieszkanie w Pszczynie przy ul. Batorego macie Państwo dostęp do niezliczonych atrakcji w okolicy! Na pierwszym miejscu nie może zabraknąć pięknego Pałacu oraz Stajni Książęcych wraz z Zabytkowym Parkiem Pszczyńskim. Rynek w Pszczynie to również wspaniałe miejsce dla całej rodziny, w którym nikt nie będzie się nudził. Dobra droga i krótka odległość od Tychów to kolejna zaleta tego miasta. Browar w Tychach, całoroczne lodowisko i kilka kompleksów sportowych z basenami to świetne miejsca do rekreacji i uprawiania sportu.