Mieszkania na sprzedaż Pszczyna

Jesteś tutaj

Mieszkania na sprzedaż Pszczyna

Nowe lokale mieszkalne w Pszyczynie

Deweloper nieruchomości SJ-SYSTEM posiada w swej ofercie mieszkania na sprzedaż w Pszczynie. Jest to nowo wybudowany 3 piętrowy blok mieszkalny przy ulicy Stefana Batorego 13. W budynku znajduje się 29 mieszkań w układach dwu, trzy lub czteropokojowych. Większość z nich została już sprzedana, część wciąż jednak czeka na swych nowych właścicieli.

Budynek znajduje się wystarczająco blisko centrum, komunikacji miejskiej oraz różnych udogodnień. Dzięki temu mieszkańcy mogą się cieszyć doskonałą lokalizacją obiektu. Jednocześnie budowla nie jest położona przy głównej drodze, a mieszkania na parterze są dodatkowo zabezpieczone. Dzięki temu życie tutaj jest bezpieczniejsze i znacznie bardziej komfortowe.


Przyjazne mieszkania

Mieszkania z naszej pszczyńskiej inwestycji oddane są w stanie deweloperskim. Każdy nowy lokator może je urządzić według własnego uznania. Dzięki temu po wprowadzeniu się będziesz się tutaj czuł prawdziwie jak w domu. Sam blok mieszkalny wygląda bardzo estetycznie, nowocześnie i jest wykonany w wysokim standardzie. Wnętrza budynku są komfortowe i dobrze doświetlone, co nadaje mieszkaniom przyjemnego klimatu.

Lokale mieszkalne są dostępne w różnym metrażu – od przytulnych kawalerek po wygodne apartamenty. Niezależnie od oczekiwań, prawdopodobnie znajdziesz tu swoje miejsce do zamieszkania. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Dostępne pomieszczenia to łazienka, przedpokój, pokój z aneksem kuchennym oraz drugi pokój. Więcej informacji oraz graficzne rzuty mieszkań są dostępne w naszej wyszukiwarce.

Mieszkania na parterze posiadają tarasy przydomowe wraz z dużymi ogródkami. Teren w okolicy inwestycji jest częściowo zabudowany, wyposażony w zieleń rekreacyjną. Nie tylko sam obiekt, ale również i Pszczyna są przyjazne zwierzętom. Twój czworonogi przyjaciel będzie miał tutaj wiele ciekawych tras do przejścia i zakątków do odkrycia.


Bezpieczna okolica

Dla dodatkowego zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców całość inwestycji jest ogrodzona, a mieszkania na parterze wyposażone są dodatkowo w rolety antywłamaniowe. Na terenie ogrodzonego budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci. Budynek nie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównej drogi, dzięki czemu dzieci mogą się bezpiecznie bawić w najbliższej okolicy. Dla mieszkańców udostępniony będzie prywatny parking z możliwością wykupienia dedykowanego miejsca, a także bezpłatny parking wzdłuż ulicy. Oferta mieszkań na sprzedaż w Pszczynie atrakcyjna jest dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Atrakcyjna okolica, świetny dojazd oraz bliskość ościennych miast sprawiają, że Pszczyna jest świetnym miastem do zamieszkania.

Mieszkania na sprzedaż w Pszczynie

 

Komfort i wygoda

Z myślą o osobach niepełnosprawnych przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowaną, poszerzoną klatkę schodową oraz windę. Pozostali mieszkańcy, zwłaszcza mieszkający na wyższych piętrach, również docenią owe rozwiązania architektoniczne. Miłośnicy dwóch kółek mogą pozostawić swe rowery w odpowiednio przygotowanej rowerowni. Kierowcy mają łatwy dostęp do drogi ekspresowej, dzięki czemu szybko dojadą do okolicznych miejscowości – Tych oraz Bielska-Białej. Oznacza to wyjątkowo wygodny dojazd do pracy, a na urlop – w Beskidy.


Dogodna lokalizacja

Sprzedawane mieszkania położone są w centrum Pszczyny. Teren budynku znajduje się w niedalekiej odległości od instytucji oświaty: przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącego. Dystans do każdej z wymienionych placówek wynosi nie więcej niż 550 metrów od ulicy Batorego. Jest to więc jak najbardziej odległość możliwa do pokonania na piechotę. Jest to szczególnie wygodne dla osób starszych i rodzin z dziećmi.

W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, supermarkety i piekarnia, dzięki czemu na zakupy można wybrać się w ramach kilkuminutowego spaceru. Niezmotoryzowani podróżni mogą udać się na pobliski postój taxi lub dworzec PKP. W artykuły higieniczne, kosmetyczne i lekarstwa można zaopatrywać się w znajdującej się nieopodal drogerii Rossmann oraz w aptece. W sąsiedztwie znajdują się również instytucje administracji publicznej – Starostwo Powiatowe, Powiatowy Urząd Pracy oraz poczta. Dzięki restauracjom i innym obiektom gastronomicznym, życie w Pszczynie nie kończy się wieczorem.


Idealny dom może i nie istnieje… ale naszym pszczyńskim apartamentom niewiele brakuje. Przyjedźcie, porozmawiajcie z lokatorami i przekonajcie się sami. Być może znajdziecie tu swoje miejsce do życia?