Mieszkania na sprzedaż Pszczyna

Jesteś tutaj

Mieszkania na sprzedaż Pszczyna

Nowe Budownictwo

Firma budowlana SJ-SYSTEM posiada w swej ofercie mieszkania na sprzedaż w Pszczynie. Jest to nowo wybudowany 3 piętrowy blok mieszkalny przy ulicy Stefana Batorego 13. W budynku znajduje się 29 mieszkań w układach dwu, trzy lub czteropokojowych. Budynek znajduje się wystarczająco blisko centrum, komunikacji miejskiej oraz różnych udogodnień, dzięki czemu mieszkańcy mogą się cieszyć doskonałą lokalizacją obiektu. Jednocześnie budowla nie jest położona przy głównej drodze, a mieszkania na parterze są dodatkowo zabezpieczone. Dzięki temu życie tutaj jest bezpieczniejsze i znacznie bardziej komfortowe.

Mieszkania na sprzedaż Pszczyna

Oferowane mieszkania na sprzedaż w Pszczynie oddane są w stanie deweloperskim. Sam blok mieszkalny wygląda bardzo estetycznie, nowocześnie i wykonany jest w wysokim standardzie. Wnętrza budynku są komfortowe i dobrze doświetlone, co nadaje mieszkaniom przyjemnego klimatu. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Mieszkania na parterze posiadają tarasy przydomowe wraz z dużymi ogródkami. Teren w okolicy inwestycji jest częściowo zabudowany, wyposażony w zieleń rekreacyjną.

Mieszkania na sprzedaż w Pszczynie

Bezpieczna okolica

Dla dodatkowego zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, całość inwestycji jest ogrodzona, a mieszkania na parterze wyposażone są dodatkowo w rolety antywłamaniowe. Na terenie ogrodzonego budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci. Budynek nie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównej drogi, dzięki czemu dzieci mogą się bezpiecznie bawić w najbliższej okolicy. Dla mieszkańców udostępniony będzie prywatny parking z możliwością wykupienia dedykowanego miejsca, a także bezpłatny parking wzdłuż ulicy. Oferta mieszkań na sprzedaż w Pszczynie atrakcyjna jest dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Atrakcyjna okolica, świetny dojazd oraz bliskość ościennych miast sprawiają, że Pszczyna jest świetnym miastem do zamieszkania.

Nowe mieszkanie Pszczyna - Komfort i wygoda

Z myślą o osobach niepełnosprawnych przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowaną, poszerzoną klatkę schodową oraz windę. Pozostali mieszkańcy, zwłaszcza mieszkający na wyższych piętrach, również docenią owe rozwiązania architektoniczne. Miłośnicy dwóch kółek mogą pozostawić swe rowery w odpowiednio przygotowanej rowerowni. Kierowcy mają łatwy dostęp do drogi ekspresowej, dzięki czemu szybko dojadą do okolicznych miejscowości – Tychów oraz Bielska Białej.

Dogodna lokalizacja

Mieszkania na sprzedaż w Pszczynie znajdują się w niedalekiej odległości od instytucji oświaty: przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącego. Każda z wymienionych placówek znajduje się nie dalej niż 550 metrów od mieszkań przy ulicy Batorego. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, supermarkety i piekarnia, dzięki czemu na zakupy można wybrać się w ramach kilkuminutowego spaceru. Niezmotoryzowani podróżni mogą udać się na pobliski postój taxi lub dworzec PKP. W artykuły higieniczne, kosmetyczne i lekarstwa można zaopatrywać się w znajdującej się nieopodal drogerii Rossmann oraz w aptece. W sąsiedztwie znajdują się również instytucje administracji publicznej – Starostwo Powiatowe, Powiatowy Urząd Pracy oraz poczta. Dzięki restauracjom i innym obiektom gastronomicznym, życie w Pszczynie nie kończy się wieczorem.

Mieszkania na sprzedaż Pszczyna - inwestycja na lata